O nas

USŁUGI DROGOWE WYKONYWANE NA TERENIE WOJ. ŚLĄSKIEGO i okolic

Firma Bet-Pol, z siedzibą w Rybniku, świadczy usługi drogowe na terenie woj. śląskiego a także województw przyległych. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, łączącym osobisty kontakt z klientem z fachową realizacją prac drogowych. Jeśli szukacie wykonawcy, który profesionalnie zajmie się naprawą nawierzchni asfaltowejodtworzeniem nawierzchni asfaltowej czy ułożeniem kostki brukowej, nasza oferta jest właśnie dla Was! Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm, instytucji oraz samorządów. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm dają nam podstawę do tego, by gwarantować wysoki poziom usług. Jesteśmy dumni z naszej pracy i z chęcią przedstawimy referencje przyszłym zleceniodawcom.

ROBOTY DROGOWE  WYKONYWANE SOLIDNIE I TERMINOWO USŁUGI DROGOWE NA TERENIE WOJ. ŚLĄSKIEGO i okolic

Znamy realia rynku budowlanego i wiemy, że zdarzają się prace które trzeba wykonać „na wczoraj”, dlatego w sprzyjających okolicznościach jesteśmy w stanie wykonać roboty drogowe, takie jak frezowanie nawierzchni, asfaltowanie czy ułożenie kostki brukowej w ciągu 24-48h. Sukcesywnie rozwijamy park maszynowy, podnosimy kwalifikacje pracowników oraz wdrażamy nowoczesne technologie. Wszystko po to, aby sprostać, a nawet przewyższyć oczekiwania naszych klientów. Utrzymujemy park maszynowy w dobrej kondycji, a dzięki nowoczesnej flocie pojazdów jesteśmy bardzo mobilni. Prace drogowe realizujemy na południu Polski, w szczególności na terenie województwa śląskiego, opolskiego , małopolskiego  m. in. Asfaltowanie śląsk, Katowice, Mikołów ,Gliwice ,Zabrze ,Bieruń ,Tychy ,Opole ,Kędzierzyn-Koźle. Zachęcamy do poznania się z naszą ofertą jednocześnie zapraszając do skorzystania z naszych usług.

rzetelna firma

Oferta

REALIZACJA, ODTWORZENIA ORAZ REMONTY NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH I BRUKOWYCH 

Realizujemy szereg usług w zakresie drogownictwa. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie szybko odtworzyć uszkodzoną nawierzchnię, zarówno asfaltową jak i brukową. Jesteśmy przygotowani do wykonywania robót drogowych na każdym etapie – frezowania nawierzchni, asfaltowanie, układania kostki brukowej. Wysoka jakość realizacji jest zasługą naszych doświadczonych pracowników.

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Świadczymy fachowe usługi brukarskie. Układamy kostkę brukową i granitową na zlecenie osób indywidualnych, instytucji oraz samorządów z woj. śląskiego. Stosujemy sprawdzoną kostkę renomowanych producentów krajowych i zagranicznych oraz wysokiej jakości zaprawy.

WYMIANA ORAZ REGULACJA ŻELIWA DROGOWEGO

Oferujemy wymianę oraz regulację żeliwa drogowego. Dzięki stosowanym przez nas narzędziom i urządzeniom jesteśmy w stanie wyregulować włazy nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasza mobilność oraz doskonała organizacja pozwala podejmować działania na obszarze całego woj. śląskiego i okolic .

ZALEWANIE SZCZELIN W NAWIERZCHNIACH BITUMICZNYCH MASAMI ZALEWOWYMI NA GORĄCO

Wykonujemy naprawy spękań nawierzchni bitumicznych. Uszczelniamy powstałe pęknięcia i szczeliny przy użyciu mas zalewowych rozgrzanych do wysokiej temperatury. Stosowane przez nas masy asfaltowe cechuje duża wytrzymałość, a także elastyczność dzięki czemu dobrze znoszą niskie temperatury.

WYNAJEM TERMOSÓW DO MASY ASFALTU SPRIDER I INNEGO SPRZĘTU BUDOWLANEGO 

Oferujemy wynajem termosów do masy asfaltowej z zabudową Sprider, rozściełaczy do asfaltu i wielu innych profesjonalnych maszyn drogowych i budowlanych. Szczegółowych informacji o warunkach wynajmu naszego sprzętu udzielamy telefonicznie, mailowo lub w siedzibie naszej firmy. Zapewniamy indywidualne podejście i konkurencyjne ceny wynajmu.

Referencje